Gdzie nad morze

Posted by on 4 sierpnia 2010

Wielu Polaków zdecydowanych spędzić wczasy nad morzem bałtyckim zadaje sobie dziś pytanie gdzie pojechać nad morze.

Do jakiej miejscowości nadmorskiej się wybrać? Na szczęście oferta przedstawiana przed miejscowości turystyczne, polskie kurorty nadmorskie oraz wczasy nad morzem jest bardzo bogata.

Wiele miejscowości nadmorskich oferuje wypoczynek ulokowany w domkach, pokojach gościnnych albo dla tych bardziej wytrwalszych – na licznych kempingach.

Według przeprowadzonych ostatnio badań, jeśli chodzi o najbardziej oblegane miejscowości nad polskim morzem, pierwsze miejsce pod względem popularności zajmuje Świnoujście. Miasto to oferuje bogatą gamę noclegów w niezbyt wygórowanych cenach.

Doba w Świnoujściu kosztuje średnio 40-80zł za osobę w pensjonacie, kempingi za ok.12 zł za dobę. Ponad to Świnoujście zachęca do różnorodnych rozrywek, między innymi: skoki na bungee, jazda na bananie wodnym, czy też wspaniałe piesze wycieczki.

Miejscowością, która zajęła drugie miejsce w rankingu popularności miejscowości nadmorskich jest Mielno.
Mielno oferuje nam czyste, szerokie plaże zaopatrzone w stanowiska ratownicze, w których nad bezpieczeństwem plażowiczów czuwa ponad 60 ratowników. Ponadto Mielno oferuje wiele imprez na świeżym powietrzu (w tym pikniki rodzinne, festyny oraz różnego rodzaju koncerty).

Ostatnie miejsce w naszym rankingu zajmuje Władysławowo. Jest to przepiękna miejscowość oferująca kampingi (nieprzekraczające 20zł za osobę na dobę) oraz domki wypoczynkowe nad samym brzegiem morza, piękne widoki oraz zachody słońca na najbardziej wysuniętym na północ punkcie Polski – przylądek Rozewie.

Plaże Władysławowa są czyste oraz strzeżone przez wykwalifikowanych ratowników, w sam raz dla rodzin z dziećmi. Dzięki zapachowi świeżo złowionych oraz wędzonych ryb wspomnienie Władysławowa na zawsze zostanie w Waszej pamięci.

Czy Wiesz już gdzie najlepiej pojechać nad morze?  Z pewnością tak.

One Response to Gdzie nad morze

  1. Anrew '77

    Sorry ale Mielno to ja po prostu odradzam. Byłem i dziękuję…. nie palę…. Zatłoczone, hałaśliwe, plaża nie może pomieścić wszystkich chętnych, masakra, żeby jakoś przetrwać urlop musiałem jeździć z rodzinką do pobliskiego Unieścia, na szczęście daleko nie bylo, bardzo przyjemna wioska.
    Omijajcie Mielno szeroki łukiem, dobrze radzę

cheap ralph lauren,ralph lauren italia outlet online,christian louboutin wedding shoes,louis vuitton bags,ralph lauren outlet ,evening dresses on sale,cheap christian louboutin,cheap ralph lauren,louis vuitton bags,cheap michael kors