Rejsy na Bornholm

Posted by on 2 sierpnia 2010

Od kilkunastu już lat jedną z większych atrakcji oferowanych przez polską żeglugę pasażerską są rejsy na Bornholm. Wycieczki na Bornholm są organizowane jako wycieczki jednodniowe.

Rejsy wycieczkowe na Bornholm to świetna propozycja dla wszystkich, którzy spędzają akurat wczasy nad morzem bałtyckim, a dodatkowo mają noclegi nad morzem w niedalekiej odległości od Kołobrzegu. Rejsy statkiem na Bornholm to również propozycja na przeżycie niezapomnianej przygody oraz swego rodzaju odskocznia od wylegiwania się na plaży.

Rejsy na Bornholm

Rejsy na Bornholm

Rejsy wycieczkowe na Bornholm to okazja do odwiedzenia zupełnie innej kultury, zwiedzenia zupełnie innej zabudowy, architektury, zasmakowania w kuchni regionalnej na wyspie Bornholm oraz do niezapomnianej podróży katamaranem pasażerskim przez Bałtyk.

Kołobrzeg, a raczej pasażerski port kołobrzeski oferuje bezpośrednie połączenia z piękną duńską wyspą Bornholm niezwykle atrakcyjną turystycznie. Luksusowo wyposażony nowoczesny katamaran Jantar kursuje na trasie Kołobrzeg-Bornholm i Bornholm-Kołobrzeg pod banderą Kołobrzeskiej Żeglugi Pasażerskiej.

Prom na Bornholm dopływa z Kołobrzegu codziennie o godz. 7:00 i dociera na miejsce do miejscowości Nexo o godz. 11:30. Rejs powrotny z Nexo rozpoczyna się o godz. 18:00 i w Kołobrzegu jest o 22:30.

Od południa do późnych godzin popołudniowych turyści mają czas dla siebie, który mogą spędzić na różne sposoby. Najbardziej popularnych sposobem zwiedzania wyspy Bornholm jest wypożyczenie rowerów i zwiedzanie na własną rękę. Wyspa Bornholm nie jest duża, więc dla średnio wprawionego rowerzysty objechanie jej dookoła nie powinno stanowić problemu.

Comments are closed.

cheap ralph lauren,ralph lauren italia outlet online,christian louboutin wedding shoes,louis vuitton bags,ralph lauren outlet ,evening dresses on sale,cheap christian louboutin,cheap ralph lauren,louis vuitton bags,cheap michael kors